Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Ще раз про сервіси від ДПС

Унікальний сервіс «Пульс податкової» діє з січня нинішнього року і має на меті поліпшити підприємцям умови діяльності. Сервіс обслуговує платників усієї України, якість надання послуг „Пульсом” особисто контролює голова ДПС України Олександр Клименко.

Зателефонувати може будь-хто, аби проконсультуватися або ж повідомити про неправомірні дії фахівців відомства. Такі заяви обов’язково будуть почуті, реакція на іншому боці телефону – миттєва – протягом дня заявник отримує вичерпну відповідь на запит.

Сервіс своєї роботи не припинятиме. Кожен може зателефонувати і озвучити свою проблему за номером „Пульсу податкової” (044) – 284-00-07.

За два місяці роботи акредитованого Центру сертифікації електронних ключів його послугами скористалися 18,4 тис. абонентів. Видано 34 тис. електронних ключів, з них юридичним особам – 18,2 тис., фізичним – 15,8 тис.

Популярність нового безкоштовного сервісу податкової швидко зростає. Якщо протягом червня Центром було видано лише 7,6 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів 4,1 тис. абонентам, то вже у липні кількість виданих ключів перевищила цю цифру майже в 3,5 раза та склала 26,4 тис. сертифікатів.

Нагадаємо, акредитований Центр сертифікації ключів почав працювати з 30 травня поточного року. Сектор реєстрації користувачів при ДПС у Харківській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби знаходиться за адресою: м.Харків, «Держпром» 6 під’їзд, 2 поверх,121.тел. 057-702-86-17.

Ознайомитись з правилами реєстрації та згенерувати особисті ключі можна за адресою сайту Центру сертифікації cskidd.gov.ua

Інформацію щодо забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису можна отримати в ДПІ у Богодухівському районі  за тел. 3 -33-17, 3-01-08.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.