Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

За січень-липень 2012 року платники податків Богодухівського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 71,2 млн. грн. податків і зборів

За січень-липень 2012 року платники податків Богодухівського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 71,2 млн. грн. податків і зборів

Про це повідомила під час чергової прес-конференції представникам ЗМІ начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна: « Це на 14,7 млн. грн. або 26 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року. В тому числі до державного бюджету сплачено більше 47,8 млн. грн., що на 9,8 відс більше минулорічного показника. В січні-липні 2012 року платники податків самостійно задекларували та сплатили до держбюджету 42,6 млн. грн. Рівень його забезпечення за рахунок добровільно сплачених сум становить 90 відс. проти 85. відс за січень-липень 2011 року. До місцевих бюджетів за цей період  платники сплатили 23,4 млн. грн. (на 26,6 відс більше проти минулорічних показників), в тому числі 15,0 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,9 млн. грн. плати за землю.

ДПІ у Богодухівському районі виконання завдань за січень-липень 2012 року до державного та місцевих бюджетів забезпечено на 107,9 та 111 відс. відповідно.»

 Спілкуючись з представниками ЗМІ керівником ДПІ було приділено велику увагу новаціям щодо адміністрування податкових платежів, запровадженню сучасних податкових «електронних сервісів», пріоритетам у роботі податківців, направлених на покращення бізнес-клімату в районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.