Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Соцпакет для підприємців: платники мають право йти у відпустку

Цьогоріч приватні підприємці мають право фактично на повний соцпакет: можна законно відпочивати та хворіти без фінансових втрат для свого бізнесу - це чергове позитивне нововведення для платників податків.

Відпочити дозволяється не всім – тільки спрощенцям I та II груп. Відпустку можна брати 1 раз на рік, тривалістю 1 календарний місяць. Звісно що відпускні та оздоровчі ляжуть на гаманець самого підприємця, втім зекономити вдасться на податках. Адже сума єдиного податку зараховується в рахунок майбутніх платежів згідно із заявою платника. Аби скористатися відпусткою, достатньо попередити інспектора, та написати заяву на відпустку.

Крім того, на період хвороби підприємець теж звільняється від сплати податку, але обов’язково треба надати всі необхідні медичні довідки.

І знову ж таки, усі подібні нововведення розраховані виключно на свідомих платників, які не будуть спекулювати на державних ініціативах.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.