Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі надає якісні послуги населенню

З метою забезпечення комфортних умов для своєчасного виконання платниками податків Богодухівського району свого конституційного обов’язку зі сплати податків, в Богодухівській податковій інспекції з 15 травня2012р. працює Центр обслуговування платників податків.

Працівники Центру надають комплекс послуг платникам податків з отримання довідок, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання звітності від суб'єктів господарювання, швидкого доступу платника до інформації тощо. Центр оснащений необхідними інформаційними стендами, та місцями для заповнення податкової звітності, в залі очікування для платників податків встановлений комп’ютер з виходом у мережу Інтернет та плазмовий екран для трансляції важливої інформації.

Загалом, головний принцип роботи Центру, – відкритість, комфортність і зручність для всіх учасників податкового процесу. Загальна кількість громадян, які скористальсь послугми центру становить близько шести тисяч.

ДПІ у Богодухівському районі проведено анкетування серед відвідувачів Центру, всі респонденти стовідсотково були задоволені умовами обслуговування та якістю наданих послуг.

Нагадуємо, що сервісний центр має подовжений робочий день до 20год. в робочі дні, та працює до 16 год. в суботу. Створення центру сприяє якісному наданню населенню інформаційних послуг з питань податкової політики та поліпшенню умов обслуговування платників податків.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.