Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Взаємопорозуміння з бізнесом - вагомі надходження

Жоден запит або пропозиція від бізнесу не повинні залишатись поза увагою податкової служби, – така позиція начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної знайшла відображення під час проведення зустрічі з бізнес-спільнотою.

В ході проведеня чергового заходу керівник податкової розповіла присутнім про нинішні методи роботи та пріоритети відомства, також мова йшла про покращення інвестиційного клімату та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу.

Сьогодні акцент в роботі податківців – на удосконаленні адміністрування податків та зборів, аналітично-роз’яснювальній роботі та запровадженні інноваційних сервісних послуг для забезпечення максимального комфорту платників податків, які сумлінно наповнюють бюджет. Так завдяки плідній співпраці виконання податківцями Богодухівщини планових показників до зведеного бюджету за сім місяців 2012р. стало можливим на 108,9%, а місцевого на 111%.

Здебільшого бізнес-спільноту хвилювали подальше удосконалення Податкового кодексу України, покращення процесу надання звітів та довідок в «електронному вигляді», збільшення «електронних сервісів» та інші питання.

Наталія Салигіна рекомендувала бізнесменам долучитись до використання безкоштовних електронних ключів та подання звітності в електронному вигляді.

Присутні на зустрічі скористалися можливістю задати свої запитання начальнику ДПІ у Богодухівському район,та отримали вичерпні відповіді.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.