Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Завітайте до податкової та отримайте податкову знижку!

Завітайте до податкової та отримайте податкову знижку!

Під час зустрічі зі місцевими ЗМІ заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький повідомив що вступна кампанія до вишів зараз у розпалі і дана інформація стосується сьогоднішніх абітурієнтів, які збираються вступати на платну форму навчання у вищі навчальні заклади, та тих, хто вже навчається, що вони мають можливість скористатися правом на отримання податкової знижки, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу платника податку та повернення частини сплаченого ним податку.

Якщо вартість навчання була сплачена у минулому, 2011 році, гроші вам повернуть у 2012-му після того, як подасте декларацію про отримані доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

До декларації обов’язково слід буде додати:

1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.

2. Копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення та інше), які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 році.

3. Паспорт та копію довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків.

4. Довідка про склад сім’ї або свідоцтво про народження у випадку, якщо декларацію подають батьки або один із подружжя.

5. Довідку з навчального закладу про те, з якого і по який період у 2011 році навчалася особа та вартість такого навчання у 2011 році.

7. Довідка особи, яка подає декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок з доходів фізичних осіб за звітний рік. Право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату.

У 2011 році максимальна сума витрат на навчання, що включається до податкового кредиту з розрахунку на один місяць навчання, становить 1320 гривень.

Законодавством сума податкової знижки враховується тільки в межах загального річного оподатковуваного доходу платника. Сума перевищення не враховується і не переноситься на наступний рік.

У відповідності до положень Податкового кодексу України платники податків для отримання податкової знижки за наслідками звітного 2011 року мають право подавати декларацію до кінця 2012 року.

Фахівці податкової служби чекають на Вас

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.