Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Як отримати та зареєструвати безкоштовний ключ ЕЦП приватному підприємцю

  Як отримати та зареєструвати безкоштовний ключ ЕЦП приватному підприємцю

Нещодавно в ДПІ у Богодухівському районі пройшла зустріч з заступником начальника ДПІ у Богодухівькому районі Андрієм Чорненьким. Платники податків цікавляться як отримати та зареєструвати безкоштовний ключ електронного цифрового підпису

- Те, про що так довго очікували  платники податків, нарешті здійснилося. Стали безкоштовними не тільки ключі електронного цифрового підпису, а й сервіс, за допомогою якого можна створювати, підписувати звіти ЕЦП і здавати їх.

Сектор реєстрації користувачів при ДПС у Харківській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби знаходиться за адресою: м.Харків, «Держпром» 6 під’їзд, 2 поверх,121.тел. 057-702-86-17.

Процес від отримання ключів ЕЦП до створення електронної звітності та її здачі проводиться безкоштовно.

Для генерації ключів та реєстрації посиленого сертифіката відкритого ключа необхідно пройти 4 нескладних етапи:

Етап 1. Ознайомлення з документами на сайті Центру.

Для цього необхідно було відкрити і ознайомитися з Договором про надання Послуг ЕЦП, заявою-приєднанням, Регламентом АЦСК ІСДГНС. Податківці радять уважно почитати ці документи. У них ви дізнаєтеся багато корисної інформації про використання ЕЦП в електронному документообігу.

Етап 2. Підготовка документів.

Для отримання ключів приватним підприємцем формується пакет необхідних документів: заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа (необхідно заповнити та підписати). Зразок заповнення розміщено на сайті Центру.

- дозвіл на використання персональних даних підписувача (тобто ПП) для його реєстрації в реєстрі АЦСК ІСДГНС і формування посиленого сертифіката відкритого ключа. Зразок заповнення є на сайті;

- копія виписки або вилучення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та ПП;

- паспорт або копія паспорта (копії 1-4 сторінок), завірена підписом власника;

- копія облікової картки платника податків (ідентифікаційного номеру).

Завчасно вирішіть, яку кількість ключів Вам необхідно і зафіксуйте це в заяві (особистий ключ, печатка).

Етап 3. Реєстрація в Центрі.

Приготувавши пакет заповнених документів, ви вирушаєте до Центру. Необхідно мати при собі флешку або її можна замінити записуючим диском. Якщо Ви будете записувати кілька ключів і сертифікатів, необхідно мати відповідну кількість носіїв. Спеціаліст Центру перевіряє комплектність і коректність заповнення документів, необхідних для реєстрації ключів.

Етап 4. Формування посиленого сертифіката

Вся ця процедура проводиться самостійно власником ключа в спеціальній кабіні. Спочатку, за допомогою датчика випадкових чисел був згенерований і записаний на флешку особистий ключ. Після закінчення процедури створення особистого ключа на офіційному сайті АЦСК ІСДГНС був сформований і завантажений посилений сертифікат відкритого ключа. Для зручності він записується на окрему флешку. Через кілька хвилин після генерації відкритого ключа на сайті АЦСК ІСДГНС з'являється інформація про його власника. Процес завершено.

Залишилося надіслати до податкової інспекції перші електронні звіти, підписані новим ключем.

Інформацію щодо забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису можна отримати в ДПІ у Богодухівському районі  за тел. 3 -33-17, 3-01-08.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.