Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

На черговому семінарі ДПІ у Богодухівському районі: актуальні зміни у податковому законодавстві

З метою налагодження дієвого діалогу між владою і бізнесом, обговорення проблемних питань щодо наповнення бюджету і ведення бізнесу та визначення спільної позиції для їх усунення, встановлення довірливих конструктивних відносин між податківцями, платниками податків та місцевими органами державної виконавчої влади було проведено семінар за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної на тему: „Нагальні проблеми в оподаткуванні та шляхи їх вирішення. Податок на прибуток в умовах дії Податкового кодексу. Зміни в оподаткуванні податком на додану вартість та в спрощеній системі оподаткуванні з 1 липня 2012 року. Актуальні питання обчислення та сплати основних видів податків суб‘єктами господарювання”.

Під час семінару було зазначено, що на сьогоднішній день влада і бізнес повинні працювати як партнери, шукаючи взаємопорозуміння і підтримку один одного. Наталія Салигіна ознайомила учасників зі змінами в структурі податкової інспекції, її переході у 2012 році від фіскального органу до сервісної служби, звернула увагу на новий сервіс від ДПС України „Пульс Податкової” і безкоштовне отримання посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису платниками податків.

Під час проведення заходу висвітлювались питання практичного застосування положень Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом України  № 4834-VI від 24.05.2012 .у частині особливостей обчислення та сплати податків. Основний акцент було поставлено на питаннях відшкодування ПДВ, формуванні кредиту, вибору контрагентів та проведення перевірок.

По закінченню заходу присутнім було надано відповіді на запитання.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.