Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Заборгованість перед бюджетом – соціальне зло!

ДПІ у Богодухівському районі з метою забезпечення належної організації роботи  податкової служби спрямованої на мобілізацію доходів до державного та місцевих бюджетів за рахунок погашення податкового боргу оприлюднює перелік суб‘єктів господарювання, які мають податковий борг станом на 25.07. 2012 року: ВАТ «Богодухівське АТП» - 57,6 тис.грн, КП «Богодухіввода» - 79,2 тис.грн., ТОВ СП «Богодухівський комбікормовий завод» - 2,8 тис.грн. 

ФОП: Ващенко Д.Д. - 4,5 тис.грн., Руденко Г.М. - 1,3 тис.грн., Чубенко С.В. - 1,2 тис.грн., Сироватко І.М. - 0,9 тис.грн., Костенко В.І. - 0,3 тис.грн. Заіченко М.І. - 0,2 тис.грн.

19.07.2012 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості. На якій були присутні керівники: начальник ДПІ у Богодухівському районі, голова РДА, керівник Пенсійного фонду України, начальник районного фінансового відділу. Керівники підприємств  надали графіки погашення заборгованості.

 

 

 

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.