Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення – під контролем податківців Богодухівщини

Підвищення рівня середньої заробітної плати та її легалізація є одним із пріоритетних напрямів роботи ДПІ у Богодухівському районі, оскільки це один із найважливіших факторів встановлення сприятливого економіко-правового клімату для розвитку підприємництва та відновлення стійкого економічного зростання в районі.

Про це йшлося під час засідання «круглого столу»за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної та  бізнесових кіл району.

 Наталія Василівна зазначила: «Фахівцями ДПІ у Богодухівському районі постійно вживаються заходи по упередженню та виявленню порушень при виплаті заробітної плати найманим працівникам, залученню СГД до оподаткування., а саме з початку року податківцями в ході проведених обстежень легалізовано 3 неоформлених працівника. Одним із вагомих важелів впливу на підвищення рівня оплати праці на підприємствах є заслуховування їх керівників на засіданнях постійно діючої комісії при райдержадміністрації та робочої групи, створеної у податковій інспекції, проведення індивідуальної роз’яснювальної роботи з платниками податків. За рахунок спільних вжитих заходів, за січень-липень 2012р, забезпечено додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 43,6 тис. гривень.»

Сьогодні кожен свідомий громадян повинен усвідомлювати ризики, пов’язані з приховуванням справжніх прибутків та отриманням заробітної плати „в конвертах” - позбавлення оплати тимчасової непрацездатності, виплати допомоги по безробіттю, оплачуваної відпустки, ненормований робочий день, відсутність належних умов праці, в майбутньому - позбавлення можливості одержувати зароблену пенсію та інші проблеми. 

Також присутнім було роз’яснено порядок отримання безкоштовного електронного підпису та обговорено всі проблемні питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.