Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено прогнозоване і стабільне наповнення бюджету за І півріччя 2012р. на 114,3%.

Нещодавно в приміщенні ДПІ у Богодухівському районі пройшла чергова прес-конференція для місцевих ЗМІ за участі в.о. начальника ДПІ Олександра Іванцова, присвячена підсумкам роботи за І півріччя 2012р.

Як зазначив Олександр Іванцов, наразі всі зусилля податківців спрямовано на підвищення якості обслуговування платників податків. «Наповнення бюджету – це наша головна мета, а якість обслуговування платників податків – це метод її досягнення.»

Так за шість місяців цього року завдяки партнерським відносинам з платниками податків надходження до зведеного бюджету від платників податків становить 62,9 млн. грн., з низ 58,0 млн. грн. (або 92,2%) було забезпечено за рахунок добровільної сплати, а не посилення фіскального тиску на бізнес. До Державного бюджету надійшло 43,2 млн. грн., що на 8,8 млн. грн. більше минулорічного показника. По податку на додану вартість виконання планових завдань становить 105,7%, або 3,4 млн. грн., по податку на прибуток – 105,1%, або 1,9 млн. грн. Від контрольно-перевірочної роботи надійшло 0,8 млн. грн.

Наповнення місцевого бюджету також перебуває на особливому контролі податкової. У першому півріччі 2012 року мобілізовано до бюджету 19,7 млн. грн., що на 3,9 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Показники, затверджені місцевими радами, виконано на 107,7%.

Левова частка податкових надходжень припадає на податок з доходів фізичних осіб, якого за січень-червень поточного року надійшло 12,2 млн. грн, що на 1,7 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Значним резервом наповнення державної скарбниці залишається погашення податкового боргу. Станом на 15 липня 2012 року сума податкового боргу зменшилась, у порівнянні з початком року, на 0,2 млн. грн. і становить 3,1 млн. грн. Найбільша заборгованість рахується по підприємствам: ВАТ «Богодухівський молокозавод» - 2,6 млн. грн. (підприємство визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру), КП «Богодухіввода» - 0,1 млн. грн. (по даному підприємству направлені податкові вимоги.)

На прикінці заходу в.о.начальника ДПІ підкреслив, що запрукою вагомих здобутків податківців Богодухівщини є передусім новий курс на лібералізацію податкової політики, визначений керівництвом ДПС України. «Втілення в дію філософії податкового супроводу платників податків, спрямованої на сервісне обслуговування, зменшення тиску на платників податків, подальше розширення сервісних послуг для клієнтів податкової служби – це основний вектор нашої діяльності.» - наголосив Олександр Іванцов.

 

 

Підрозділ із зв’язків із ЗМІ та громадскістю

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.