Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківці району відзначили своє свято

Щорічно 2 липня відзначається професійне свято – День працівника державної податкової служби України. Це свято усіх, хто своїм професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці.

Напередодні цієї дати у приміщенні конференц-залу державної податкової інспекції у Богодухівському районі щиро  вітали богодухівських податківців на чолі з начальником  Н.В.Салигіною очільники району – голова Богодухівської РДА В.М.Бєлий та голова районної ради Д.К.Тризна.

 «У податківців Богодухівського району стало доброю традицією зустрічати професійне свято здобутками у праці, – такими словами Наталія Василівна розпочала своє звернення до присутніх на урочистостях податківців, які своєю невтомною творчою працею, високим професіоналізмом, добротою та мудрістю здобули заслужений авторитет. - Приємно констатувати, що за шість місяців поточного року податкова інспекція району за допомогою платників податків забезпечила надходження до бюджетів усіх рівнів понад  62, 9 млн. гривень, що на 14,3% більше запланованого. Причому до місцевого бюджету надходження становлять 19,7 млн.грн.».

Вітальні слова на адресу богодухівських податківців звучали від В.М.Бєлого і Д.К.Тризни, які, зокрема, відзначили, що податкова служба району завжди була у лідерах. А ще служба у тісній співпраці із районною владою докладає багато зусиль для покращення взаємовідносин між підприємцями та податківцями, зміцнення порозуміння між ними, вживає необхідних заходів щодо створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва. «Велике  спасибі за вашу сумлінну працю, працівники державної податкової інспекції у Богодухівському районі! Бажаємо вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, подальших успіхів у службі, благополуччя, злагоди і добробуту – в родинах, міцного здоров‘я і щастя! Бажаємо, щоб у вас завжди вистачило наснаги та енергії для досягнення життєвого успіху!» - зокрема, бажали очільники району. А кращим з кращих податківцям району вручили грамоти і подяки (фото). Так, почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради було нагороджено головного податкового ревізора-інспектора відділу податкового контролю Т.В.Коваленко та головного державного податкового інспектора з організаційно-розпорядчої роботи Г.Г.Османову. Подяки отримали начальник відділу оподаткування юридичних осіб Н.Л.Кучеренко та головний державний податковий інспектор відділу інформатизації та обліку платників податків О.Д.Тризна.

Зліва направо:  Т.В.Коваленко, Н.Л.Кучеренко, В.М.Бєлий, Н.В.Салигіна, Д.К.Тризна, Г.Г.Османова, О.Д.Тризна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.