Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податкова служба день за днем – від фіскального органу на сервісну службу

Податкова служба день за днем – від фіскального органу на сервісну службу


В ДПІ у Богодухівському районі до Дня працівника державної пдаткової служби України пройшла зустріч з представниками середнього і малого бізнесу та громадськості. В ході зустрічі Наталія Василівна Салигіна окреслила основні задачі податкової служби - це створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу та взаємодія з контролюючими органами. В рамках програми модернізації та реформування податкової служби в ДПІ у Богодухівському районі відкрився Центр з обслуговування платників податків. Ми змінюємо методи роботи, перетворюючись з фіскального відомства у сервісну службу європейського зразка, заради створення комфортних умов для кожного сумлінного платника податків».

Серед питань, які були внесені до порядку денного зустрічі, були й досягнення податківців Богодухівщини, а саме: виконання поставлених завдань до бюджетів усіх рівнів. За січень – травень 2012 року до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 48,8 мл. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 8,3 мл. грн. До Державного бюджету надійшло 32,3 мл.грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 4,8 мл. грн. До місцевого бюджету мобілізовано 16,5 мл. грн., надходження збільшено на 3,5 мл. грн. Зазначених результатів вдалося досягнути завдяки прозорому, на партнерських засадах спілкуванню з підприємствами.

Спілкуючись з представниками бізнесу та громадськості було приділено велику увагу новаціям щодо адміністрування податкових платежів, запровадженню сучасних податкових «електронних сервісів», пріоритетам у роботі податківців, направлених на покращення бізнес-клімату в районі.

Наприкінці заходу Наталія Василівна подякувала присутніх за участь у спілкуванні та взаємопорозуміння з боку представників бізнесу.ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.