Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Підсумки роботи за січень – травень 2012 року

Підсумки роботи за січень – травень 2012 року

Про підсумки роботи ДПІ у Богодухівському районі за п’ять місяців 2012 року йшлося під час проведення прес-конференції за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталіі Салигіної з представниками ЗМІ.

За січень – травень 2012 року до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 48,8 мл. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 8,3 мл. грн. До Державного бюджету надійшло 32,3 мл.грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 4,8 мл. грн. До місцевого бюджету мобілізовано 16,5 мл. грн., надходження збільшено на 3,5 мл. грн.

Також в ході прес-конференції керівник податкової розповіла про сервіси, що їх надає платникам податків безкоштовно державна податкова служба України, зокрема, про можливість отримати інформацію щодо наявності податкового боргу на електронну адресу платника, а також отримати ключі електронного підпису та завантажити програми для формування податкової звітності.

 

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.