Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

19.06.2012. Громадяни Богодухівщини – запитують, податківці – відповідають

19.06.2012. Громадяни Богодухівщини – запитують, податківці – відповідають

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником ДПІ у Богодухівському районі Салигіною Н.В. на тему: «Адміністративні послуги. Розгляд звернень громадян .»

Наводимо деякі питання, на які були надані відповіді платникам податків під час спілкування.

Де можна отримати інформацію, які послуги надаються в інспекції»?

З переліком адміністративних послуг, що безоплатно надаються  ДПІ у Богодухівському районі, можна ознайомитися в Центрі обслуговування платників податків в ДПІ у Богодухівському районі, розміщені на інформаційних стендах. Також адміністративні послуги  розміщені на сайті ДПС у Харківській області.

Який порядок звернення на особистий прийом до керівника органу ДПС?

Особистий прийом громадян посадовою особою органу ДПС проводиться у її прийомний день за графіком. Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, які повинні приймати відвідувачів, часу й місця прийому розміщується у приміщеннях органів ДПС у місцях, зручних для вільного огляду та затверджується керівником органу.

Попередній запис на особистий прийом до керівників органів ДПС, їхніх перших заступників і заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. У ДПІ у Богодухівському районі попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном 3-16-02.

Чи своєчасно розглядаються звернення громадян?

Так, всі звернення, які надійшли до інспекції  розглянуті в встановлені законом строки та надані вчасно відповіді.

Аналізуючи розгляд звернень громадян, за січень-травень 2012 року до ДПІ у Богодухівському районі надійшло на розгляд 7 письмових звернень громадян. Усі  звернення – заяви. Скарги, інформаційні запити та пропозиції до інспекції не надходили. Безпосередньо від громадян надійшло 7 звернень (100% від загальної кількості). Щодо соціального стану громадян, які зверталися до ДПІ у Богодухівському районі за січень-травень 2012 року, то у 5 зверненнях (71,4 % від загальної кількості) соціальний стан громадян не зазначено. Від суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб надійшло 2 звернення (29%).

За результатами розгляду письмових звернень громадян, що надійшли до ДПІ у Богодухівському районі, забезпечено кваліфікований, неупереджений, об’єктивний та своєчасний розгляд 7 звернень громадян, що відповідає 100% від загальної кількості звернень.

Робота щодо організації своєчасного розгляду звернень громадян в ДПІ у Богодухівському районі та організації особистого прийому громадян посадовими особами триває.

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громдськістю

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.