Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Скорочення заборгованості є одним з головних завдань податківців богодухівщини

ДПІ у Богодухівському районі проводить системну роботу по скороченню заборгованості по платежах до бюджету. Зокрема, завдяки проведеним заходам за січень - червень 2012 року досягнуто зменшення заборгованості на 135,3тис.грн. Станом на 19.06.12 р. сума податкового боргу по району складає 3160,2 тис.грн. Найбільша заборгованість по підприємствах: ВАТ «Богодухівський молзавод» - 2622,3 тис.грн. (визнано банкрутом 22.12.11р, проходить ліквідаційна процедура), ВАТ «Богодухівське АТП» - 57,6 тис. грн.(підприємство не працює), КП «Богодухіввода» - 129,2 тис.грн.

 

За 6 місяців поточного року направлено до суду 8 позовів про стягнення боргів перед бюджетом. Керівники підприємств-боржників систематично заслуховуються на засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі, голови РДА, керівника Пенсійного фонду України, начальника районного фінансового відділу.

 

Заходи щодо погашення заборгованості будуть проводитись і надалі, адже від своєчасності та повноти сплати платежів до бюджету, скорочення розміру заборгованості залежить вирішення значної кількості соціальних питань: це і заробітна плата, відремонтовані шляхи та комунікації, тепло і затишок у кожному будинку, фінансування соціальних програм та інше.

 

 

Підрозділ із зв’язків із ЗМІ та громадскістю

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.