Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

05.06.2012р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

05.06.2012р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

 

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб в світлі норм Податкового кодексу» за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Салигіної Наталії Василівни публікуємо основні запитання з якими зверталися громадяни:

 

У якому звітному періоді у Податковій декларації з податку на прибуток підприємства відображаються витрати на придбання патентів? 


Відповідно до п.152.1 ст.152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та до поповненнями (далі – ПКУ) податок, отриманий від діяльності, яка підлягає патентуванню відповідно до розділу XII ПКУ, підлягає сплаті до бюджету в сумі, яка визначена відповідно до розділу ІІІ "Податок на прибуток підприємства" ПКУ, і зменшена на вартість придбаних торгових патентів на право провадження такого виду діяльності. Порядок ведення окремого обліку доходу (прибутку), отриманого від діяльності, що підлягає патентуванню, передбачений у п. 152.11 ст. 152 ПКУ. Об’єкт оподаткування від діяльності, що підлягає оподаткуванню, зазначається у рядку 08 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), форма якої встановлена наказом ДПА України від 28.02.2011 № 114 "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства", а податок на прибуток від діяльності, що підлягає патентуванню, зменшений на вартість торгових патентів – у рядку 12 декларації. Зазначені показники визначаються на підставі заповнення додатка ТП до рядків 08 та 12 декларації (далі – додаток ТП). У додатку ТП відображається розрахунок податку на прибуток, отриманий від діяльності, що підлягає патентуванню з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування в розрізі кожного виду такої діяльності. У рядках А4, Б4 та інших відповідних рядках додатка ТП відображається об’єкт оподаткування від діяльності, що підлягають патентуванню. У рядках А5, Б5 та інших відповідних рядках додатка ВП відображається вартість торгових патентів на здійснення торговельної діяльності у пунктах продажу товарів, придбаних платником податку, дія яких припадає на звітний (податковий) період. У рядках А, Б та інших відповідних рядках додатка ТП відображається податок на прибуток, отриманий від здійснення торговельної діяльності у пунктах продажу товарів, зменшений на вартість торгових патентів, при цьому значення цього показника має бути позитивним, тобто вартість торгових патентів, що враховується при визначенні об’єкта оподаткування, не може перевищувати суму податку на прибуток від діяльності, для ведення якої такий патент було придбано. Отже, вартість придбаних патентів відображається у звітному (податковому) періоді, на який припадає дія такого патенту, в межах суми, що не перевищує податкових зобов’язань з податку на прибуток від виду діяльності, для якої придбано торговий патент.

 

Який термін сплати єдиного податку юридичною особою – платником єдиного податку?

Відповідно до п. 295.3 ст. 295 ПКУ платники єдиного податку четвертої групи (юридичні особи) сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал. Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси (п.295.4 ст. 295 ПКУ).

 

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громдськістю 
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.