Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Справи земельні

Земельний податок є другим за значимістю (після податку з доходів фізичних осіб) наповнювачем Місцевого бюджету. Так нещодавно пройшла зустріч з представниками ЗМІ за участі заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрія Чорненького.

 

«Питання сплати за землю фізичними особами є наразі досить актуальним. Так заборгованість з земельного податку з громадян на початку року становила 92,9 тис.грн, а на даний час завдяки проведеним заходам за І півріччя 2012 року 1250 громадян погасили заборгованість, на суму 10,7тис. грн.  Заборгованість з даного податку рахується по таких радах: Богодухівська–34,9тис.грн., Іваношийчинська–13,1тис.грн., Хрущовомикитівська–4,4 тис.грн., Сухинянська–4,7 тис.грн., Кленівська–2,9 тис.грн., Сазонобаланівська–2,8 тис.грн., Ульянівська–2,3тис. грн., Сінянська-3,9тис.грн., Червононивська–2,2тис.грн., Гутянська–1,8 тис.грн., Шарівська–1,3 тис.грн.., Губарівська–1,1 тис.грн., Петропавлівська–1,5 тис.грн., Полковомикитівська-1,5 тис.грн.

 

Для Місцевого бюджету це досить значна сума, яку за наявності можна спрямувати на першочергові потреби сіл, селищ та міста.. Тому громадянам вищезазначених населених пунктів не слід зволікати, а сплатити суми земельного податку у будь-якому банківському чи поштовому відділенні. Слід врахувати, що згідно діючого законодавства, у разі прострочення термінів сплати податку до платника нараховується пеня на суму податкового боргу.

 

Ті ж громадяни, які мають підстави для звільнення від земельного податку (інваліди I і II груп, громадяни, які виховують трьох і більше дітей, та громадяни, члени сімей яких проходять строкову військову службу, пенсіонери, а також інших особи, які користуються пільгами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", громадяни, яким у встановленому порядку видано посвідчення про те, що вони постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), повинні подати до ДПІ у Богодухівському районі документи, що посвідчують їх право на пільгу – ксерокопію посвідчення, довідку про склад сім’ї, довідку про проходження військової строкової служби.»

 

Користуючись нагодою, Андрій Чорненький звернувся до громадян району з проханням погасити заборгованість з плати за землю. За консультацією звертайтеся до Центру обслуговування платників податків вікно № 7, 8 , або до відповідної ради. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво на право власності та Державний акт на земельну ділянку (у разі наявності).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.