Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Новий сервіс для платників податків

Днями у ДПІ у Богодухівському районі відбулася знакова подія – відкриття Центру обслуговування платників податків, де створені комфортні умови для платників податків - мешканців міста та району для забезпечення ними повноти і своєчасності сплати до бюджету податків і зборів, надання їм комплексу послуг з отримання довідок, дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання звітності від суб'єктів господарювання, швидкого доступу платника до інформації.

Виступаючи перед присутніми, начальник ДПІ Наталія Салигіна наголосила, що відкриття Центру з обслуговування платників податків відбувається в рамках програми модернізації та реформування податкової служби, та зазначила: «Ми прагнемо докорінно змінити ставлення суспільства до податкової служби: перетворити її із фіскального органу на сервісну службу. Пріоритетом в нашій роботі є формування нової податкової культури, індивідуальний підхід до кожного платника та зміна відносин між податковою службою і бізнесом.»

Режим роботи Центру обслуговування платників податків понеділок – п’ятниця з 9 до 20 год., субота з 9 до 16 год.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.