Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Планові показники надходжень до бюджету податківцями богодухівщини виконано на 104,2%

Про це повідомила під час чергової прес-конференції представникам ЗМІ начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна: «До Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі за січень-квітень 2012року мобілізовано 36328,2 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 8233,0. тис. грн., темп росту становить 129,3%. До Державного бюджету надійшло 24228,0 тис. грн., проти минулого року надходження збільшились на 5265,1 тис. грн. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 23888,8 тис. грн., надходження проти минулого року збільшились на 5081,7 тис. грн. Також величезне значення приділяється наповненню місцевого бюджету, так за січень –  лютий 2012 року  мобілізовано 12100,2 тис. грн., що становить 109,0 % доведеного завдання.»

Наталя Салигіна поінформувала присутніх про попередні підсумки кампанії декларування доходів фізичних осіб за наслідками 2011р.: « За результатами проведеної роботи у 2012 році подано 1175 податкових декларацій про майновий стан і доходи (без врахування держслужбовців – 745), задекларовано доходу до оподаткування (крім державних службовців та податкового кредиту) – 12417,5 тис. грн., нараховано 432,57 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб, з них 89,1 тис. грн. – сплачено до нотаріального посвідчення протягом 2011 року та 75,45 тис. грн. сплачено на поточну дату. Середні нарахування податку до сплати на 1 декларанта становлять 0,6 тис. грн. Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, з року в рік оподаткування доходів громадян набуває деталі більшої значущості.»

 Платники єдиного податку юридичні та фізичні особи!

Свідоцтво про сплату єдиного податку дійсне до 1 червня 2012 року


 Відповідно до п. 5 розділу II Закону України від 4.11.2011 року № 4014-VІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності” видані cвідоцтва про сплату єдиного податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" є дійсними до отримання cвідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року. До ДПІ у Богодухівському районі потрібно надати заяву, та оригінал свідоцтва.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами 3-33-01 (ФОП), 3-20-01 (юр. особи)

 

 

 

 

Підрозділ із взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ

у Богодухівському районі

 

                                                                       

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.