Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Робочий візит губернатора Харківської області М.М. Добкіна на Богодухівщині

Співпраця ДПС з органами виконавчої влади та органів самоврядування є пріоритетом в організації забезпечення наповнення бюджету.

 

Так 11 квітня цього року, Богодухівський район з робочою поїздкою відвідав голова Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкін., в якій також прийняла участь начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна.

 

В ході візиту губернатор відвідав ряд організацій та підприємств. По закінченні візиту в районному будинку культури відбулася зустріч голови облдержадміністрації з мешканцями Богодухівського району, керівниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування. В ході зустрічі були висвітлені питання виконання планових показників наповнення бюджету, проблема легалізації заробітної плати, та питання соціально-економічного розвитку району. За перший квартал 2012 р. до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 32,4 млн. грн., що становить 119,8%, до місцевого бюджету зібрано 9,4 млн. грн., або109,8%, що є вагомим внеском в розвиток нашого регіону.

 

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громдськістю

ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.