Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

07.04.12 Декларуй - державу будуй!

Нещодавно у приміщенні Богодухівської районної державної адміністрації для працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування фахівцями податкової служби проведено семінар на тему: „Актуальні питання Кампанії декларування 2012р. Практичні аспекти заповнення податкової звітності.»

 

Присутніх було поінформовано, що наказом Міністерства фінансів України  від 03.02.2012 № 84 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 07.11.2011 № 1395», який набрав чинності з 13 лютого 2012 року, змінено форму податкової декларації про майновий стан і доходи, додатки до неї та Порядок їх заповнення.

 

Враховуючи законодавчі зміни, внесені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», які запрацювали з 1 січня цього року, держслужбовці також повинні подати податкову декларацію про майновий стан та доходи до органів державної податкової служби.

 

Під час заходу податківці надали роз’яснення щодо порядку декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру особами, які займають посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Знання одержані слухачами семінару допоможуть їм своєчасно та якісно заповнити декларації за 2011 рік.

 

Також підчас проведення заходу до  присутніх була доведена інформація, що ДПС України запроваджено сервіс для платників податків під егідою Голови ДПС України Олександра Клименка „Пульс податкової”. Мета даного сервісу - подолання проявів корупції в органах державної податкової служби та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, формування у громадян об’єктивної оцінки діяльності органів ДПС.

 

Цей сервіс функціонує за принципом call-back (працівники ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи). Лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер „Пульсу податкової”: (044) 284-00-07. 

 

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громдськістю

ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.