Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

06.03.2012р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

06.03.2012р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

 

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Розгляд звернень громадян. Актуальні питання оподаткування щодо доступу до публічної інфорації»  за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Харківської області Державної податкової служби Салигіної Н.В., публікуємо основні запитання з якими зверталися громадяни:

 

Чи може звернення від громадянина бути подане іншою особою?

Законом України „Про звернення громадян” від 13 травня 1999 року №393/96-ВР (зі змінами та доповненнями) передбачено, що звернення в інтересах громадянина може бути подано іншою особою, трудовим колективом або організацією, яка здійснює правозахисну діяльність, що отримали від громадянина відповідні повноваження, оформлені згідно з законодавством. Звернення в інтересах неповнолітніх і недієздатних осіб подається їх законними представниками.

 

Який порядок звернення на особистий прийом до керівника органу ДПС?

Особистий прийом громадян посадовою особою органу ДПС проводиться у її прийомний день за графіком. Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, які повинні приймати відвідувачів, часу й місця прийому розміщується у приміщеннях органів ДПС у місцях, зручних для вільного огляду та затверджується керівником органу.

Попередній запис на особистий прийом до керівників органів ДПС, їхніх перших заступників і заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. У ДПІ у Богодухівському районі попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном 3-16-02.

 

Чи передбачена відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян?

Законом України „Про звернення громадян” від 13 травня 1999 року №393/96-ВР (зі змінами та доповненнями) передбачена відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян – посадові особи, які допустили порушення законодавства про звернення громадян, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України. До зазначених посадових осіб за неналежне виконання службових обов’язків з розгляду звернень громадян можуть застосовуватись заходи дисциплінарного стягнення.

 

Яким чином можна звернутися до податкової інспекції за наданням публічної інформації?

Звісно звернутися можна і отримати інформацію. Існує примірна форма заповнення заяви. На письмовий запит на отримання публічної інформації має містити прізвище та ім’я, поштову адресу або адресу електронної пошти запитувача, яку саме інформацію запитувач хоче отримати, дату запиту та підпис запитувача. Тобто, анонімні звернення щодо надання інформації розгляду не підлягають.

 

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.