Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Залучаємо відомих громадян до декларування

 

ДПІ у Богодухівському районі визначено основний орієнтир цьогорічної деклараційної це залучення якомога більшої кількості громадян до декларування своїх доходів, кошти з яких, надійдуть до бюджету й будуть спрямовані на соціальне забезпечення наших співвітчизників.

 

Вже стало доброю традицією під час проведення Кампанії декларування зустрічати в стінах податкової інспекції відомого не тільки в нашому районі, але й за межами області нашого земляка - лауреата пісенних конкурсів та фестивалів «Чернобильські дзвони», «Патріотична пісня» та інші Андрія Піху «Ми зможемо змінити життя на краще, тільки якщо матимемо стабільно наповнюваний бюджет, переконаний, що декларуючи доходи, кожен громадянин демонструє громадську зрілість. - зазначив Андрій Піха.

 

Фахівцями ДПІ у Богодухівському районі проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота серед платників податків щодо декларування отриманих ними доходів у 2011 році: проходять зустрічі в трудових колективах, з представниками органів місцевого самоврядування, громадяни району з періодичною підпискою отримали листівки (власна друкована продукція), та на розрахункових квитанціях за комунальні послуги розміщена інформація щодо кампанії декларування 2012р, проводяться семінари, семінари-тренги, індивідуальні бесіди, зустрічі керівного складу інспекції з представниками ЗМІ, також через місцеві ЗМІ проходить інформування громадськості щодо ходу Кампанії, створені та працють консультаційніі пункти з подовженим робочим днем та у вихідні дні.

 

 

Підрозділ із взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Богодухівському районі

 

 

Начальник

 ДПІ у Богодухівському районі                                                Н. В. Салигіна

 

 

Вик.:

Юрченко 3-33-17

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.