Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Прес-конференція зі ЗМІ начальника ДПІ у Богодухівському районі

Прес-конференція зі ЗМІ начальника ДПІ у Богодухівському районі

 

Нещодавно начальник ДПІ у Богодухівському районі Салигіна Наталія Василівна провела прес-конференцію на тему: «Пріоритетні напрямки податкової служби». Наталія Василівна зазначила, що головним завданням податківців Богодухівщини – є виконання поставлених завдань щодо наповнення бюджетів усіх рівнів. Станом на 01.03.2012 року зареєстровано 92 платників ПДВ, які стовідсотково сплачують суми податку до Державного бюджету.

 

За січень-лютий  2012 року при завданні 991,0 тис.грн. до Державного бюджету надійшло 1043,8 тис.грн. або 105,3 %, що більше від аналогічного  періоду 2011 рокуна 9,3 тис.грн.

 

За січень-лютий 2012 року до Державного бюджету мобілізовано по податку на прибуток 936 тис.грн., що на 226,4 тис.грн. більше від минулого року. Темпи росту склали 131,9 відсотка. Виконання доведеного завдання 109,9 відсотків.

 

По ДПІ у Богодухівському районі на даний час лічиться 7 «сплячих» платників ПДВ, які відпрацьовані та нараховують і сплачують ПДВ.

 

На завершення прес-конференції Наталія Василівна наголосила, що на веб - порталі ДПС України (www.sta.gov.ua), платники податків завдяки банеру «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» можуть отримати інформацію про підприємства, що знаходяться в зоні посиленого податкового контролю.

 

Підрозділ із взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.