Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Планові показники надходжень до бюджету податківцями богодухівщини виконано на 103,8%

 

Про це повідомила під час чергової прес-конференції представникам ЗМІ начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна: «До Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі за січень-лютий 2012року мобілізовано 20817,7 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 5063,1 тис. грн. До Державного бюджету надійшло 14033,2 тис. грн., проти минулого року надходження збільшились на 2907,3 тис. грн. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 13928,5 тис.грн., надходження проти минулого року збільшились на 2850,2тис.грн. Також величезне значення приділяється наповненню місцевого бюджету, так за січень –  лютий 2012 року мобілізовано 6784,6 тис. грн., що становить 111,8 % доведеного завдання.»

 

Наталя Салигіна поінформувала присутніх про хід Кампанії декларування доходів фізичних осіб за наслідками 2011р. Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, з року в рік оподаткування доходів громадян набуває деталі більшої значущості. На сьогодні в основу стратегії роботи ДПІ у Богодухівському районі покладено якісну систему зміцнення партнерських відносин з платниками податків, у тому числі, що мають право на податковий кредит. Тож організація і проведення кампанії декларування один із показників, за яким оцінюється ефективність роботи та імідж податкової служби.

 

Підрозділ із взаємодії із ЗМІ

та громадськістю ДПІ у Богодухівському районі

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.