Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі повідомляє

- Порядок справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин у 2012 році регламентується статтею 263 Розділу ХІ Податкового кодексу України . Слід зазначити, що пунктом 9 розділу І Закону України від 22 грудня  2011 року № 4235-VІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів”, п. 263.9 ст. 263 Кодексу викладено в новій редакції, де збільшено ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин на індекс промислових цін (111,3 %) крім ставки по нафті та конденсату, яка залишилася на рівні 2011 року.Звертаємо увагу, норми Закону № 4235 застосовуються з моменту набрання ним чинності, тобто з дня його офіційного опублікування (13.01.12).Таким чином, платники за І квартал 2012 року (у травні ц.р.) подають до органів податкової служби два додатки 1 „Розрахунок податкового зобов’язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки в абсолютних значеннях)” до Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, тобто починаючи з 1 січня по 12 січня ц.р. включно, за ставками плати за користування надрами для видобування корисних копалин, які діяли до набрання чинності Закону № 4235, а з 13 січня по 31 березня ц.р. включно – згідно Закону № 4235. Відповідно при обчисленні податкових зобов’язань по платі за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІ, ІІІ та ІV квартали ц.р. застосовуються ставки плати встановлені Законом № 4235. Порядок подання розрахунків плати за користування надрами для видобування корисних копалин та сплати податкових зобов’язань у 2012 році не змінився.

 

-До уваги фізичних осіб підприємців, у разі не отримання Вами Свідоцтва платника єдиного податку, прохання з’явитись до ДПІ (кабінет №9).

 

-Шановні громадяни Кампанія декларування триватиме до 01.05.12р., подайте декларацію за місцем реєстрації.(тел.3-33-01,3-33-17)

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.