Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Актуальні питання Кампанії декларування 2012р

Актуальні питання Кампанії декларування 2012р


В ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб в світлі норм Податкового кодексу» за участі голови комісії з проведення реорганізації, начальника ДПІ у Богодухівському районі Харківської області Державної податкової служби Салигіної Н.В., оприлюднюємо основні запитання з якими зверталися громадяни:

Чи можна отримати консультації в заповненні декларації про майновий стан і доходи.?
У приміщенні ДПІ створені усі умови для громадян, які мають право або зобов’язані подати річну декларацію, з цією метою для платників податків роботу податкової інспекції подовжено у робочі дні до 19-00, а у суботу – до 14-00.
Звернувшись за допомогою у заповненні декларації, кожен громадянин, може отримати роз’яснення від фахівців відділу оподаткування фізичних осіб та сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян. Також організовано виїзди до сільських рад, під час яких громадяни мають змогу отримати кваліфіковані роз’яснення по заповненню декларації.

Що таке податкова знижка та хто її може отримати?
Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті. Платник податку має право включити до податкової знижки звітного податкового року витрати, фактично здійснені ним протягом такого звітного періоду та підтверджені документально.
Якщо платник податку до кінця податкового року, що настає за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

У які терміни необхідно сплатити суму податку, зазначену в річній податковій декларації про доходи?
Відповідно до статті 49 Податкового кодексу України від 02.12. 10 № 2755 – VІ (далі ПКУ), платники податку на доходи фізичних осіб подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік.
Відповідно до пункту 179.7 статті 179 ПКУ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.