Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Скорочення заборгованості – першочергове завдання

ДПІ у Богодухівському районі проводить системну роботу по скороченню заборгованості по платежах до бюджету. В лютому місяці проводились заходи по скороченню боржників, борг яких становив до 1,0 тис.грн. Станом на 23.02.12 року такі борги повністю погашені. (Богодухівська районна виборча комісія 0,3 тис.грн, Богодухівська РО НДП 0,3 тис.грн., Богодухівська міська виборча комісія 0,7 тис.грн) Проводиться постійна робота по скороченню податкового боргу земельного податку з громадян. Протягом січня- лютого місяця скорочено на 13,4 тис.грн Зменшення досягнуто завдяки проведеним заходам з головами сільських рад, надані для відпацювання списки боржників квартальним. Всього ж станом на 22.02.2012 р. сума податкового боргу по району складає 4040,8 тис.грн. Найбільша заборгованість по підприємствах: ДП»Гутянський лісгосп» 18,5 тис.грн , ВАТ»Богодухівське АТП» 57,6 тис.грн, ДК»Укргазвидобування» 711,3 тис.грн, КП»Богодухіввода» 151,7 тис.грн.

За 2 місяці поточного року направлено до суду 4 позови про стягнення боргів перед бюджетом на суму 35,0тис.грн. Також враховуючи відсутність перспектив погашення податкової заборгованості ініційовано провадження у справах про банкрутство 3 суб'єкти господарювання, сума заборгованості по платежах до бюджету яких складає 2579,8 тис.грн.

Щомісячно проходить засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості.

Відповідні заходи будуть проводитись і надалі, адже від своєчасності та повноти сплати платежів до бюджету, скорочення розміру заборгованості залежить вирішення значної кількості соціальних питань: це і заробітна плата, відремонтовані шляхи та комунікації, тепло і затишок у кожному будинку, фінансування соціальних програм та інше.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.