Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі


В ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податковий борг» за участі заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцова О.М., оприлюднюємо основні запитання з якими зверталися громадяни:

Які заходи податкова здійснює щодо погашення податкового боргу?
З метою зменшення кількості боржників в районі проводиться ціла низька організаційних заходів. Зокрема, для підвищення рівня обслуговування платників податків (фізичних та юридичних осіб) при наданні адміністративних послуг скорочено термін видачі довідок про відсутність заборгованості з податків та зборів.
Особлива увага податківцями приділяється відпрацюванню суб’єктів господарювання, що мають податковий борг до 1 тис. грн.
Податківці нагадують, що своєчасно сплачені податкові зобов’язання, це - запорука виконання соціальних урядових та місцевих програм, заробітна плата робітникам бюджетної сфери, економічний розвиток країни та регіону.

У які терміни необхідно сплатити суму податку, зазначену в річній податковій декларації про доходи?
Відповідно до статті 49 Податкового кодексу України від 02.12. 10 № 2755 – VІ (далі ПКУ), платники податку на доходи фізичних осіб подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік.
Відповідно до пункту 179.7 статті 179 ПКУ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.