Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківціями Богодухівщини забезпечено надходження 8,6 млн. грн до бюджету

Податківціями Богодухівщини забезпечено надходження 8,6 млн. грн до бюджету


Щодо стану справ по наповненню бюджету у січні 2012 р., удосконалення системи податкового обслуговування великих платників податків та про нові пріоритети в роботі податкової служби йшлося під час прес-конференції з представниками ЗМІ за участі в.о.голови комісії з проведення реорганізації, заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександра Івацова.

Першочерговим завданням податківців Богодухівського району є виконання поставлених завдань по наповненню бюджетів усіх рівнів. До Зведеного бюджету мобілізовано 8,6 млн. грн. і збільшення в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,9 млн. грн. Рівень добровільної сплати станом на склав 97,8 %. До Загального фонду Державного бюджету забезпечено надходження в сумі 6,2 млн. грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого 3,3 млн. грн. До місцевого бюджету інспекцією забезпечено надходження в сумі 2,4 млн. грн. ( з них прибуткового пододатку 1,8 млн. грн.)

Також Олександр Іванцов проінформував представників ЗМІ про сервіси для платників податків які на даний час діють та які в недалекому майбутньому будуть діяти, так зокрема за ініціативи Голови ДПС України Олександра Клименка з 25 січня запрацював проект «Пульс податкової». Цей сервіс функціонує за принципом call-back (працівники ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи). Лінія, номер якої (044)2840007, працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

На веб - порталі ДПС України (_www.sta.gov.ua), платники податків завдяки банеру «Дізнайся більше про свого бізнес - партнера» можуть отримати інформацію про підприємства, що знаходяться в зоні посиленого податкового контролю,також скориставшись послугами контакт – центру державної податкової служби можна отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання податкового законодавства за допомогою єдиної бази податкових знань.
Також ДПС України ініційовано створення Центрального офісу з обслуговування великих платників податків, який функціонуватиме в Києві. При цьому, як і раніше, відрахування податків великі платники будуть здійснювати за місцем перебування, але допомогу в адмініструванні їм буде надавати єдиний офіс, де будуть зібрані найкращі фахівці, запроваджені найновіші сервісні послуги.

Також користуючись нагодо, Олександр Івацов зазначив, що Державна податкова служба подовжить мораторій на перевірки малого бізнесу. Дрібних підприємців не турбуватимуть не тільки у першому, а й у другому кварталі 2012 року.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.