Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Подавати декларацію про майновий стан і доходи потрібно за місцем реєстрації

В ході зустрічі з представниками ЗМІ керівник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна, зазначила, що Кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2011р. наразі триває. Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи для платників податку на доходи фізичних осіб встановлено до 1 травня 2012р.

Суттєвою відмінністю цьогорічної кампанії декларування доходів є обов’язок фізичних осіб, які протягом звітного року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом станом на 1 січня звітного року (у 2011р.- 9410 грн.) Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2012р. сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею декларації про майновий стан і доходи. В ході зустрічі Наталія Салигіна наголосила, що в 2012р. змінено форму податкової декларації, бланк декларації та додатки можна отримати безкоштовно у ДПІ у Богодухівському районі, а також консультацію фахівців щодо її заповнення.

ДПІ інформує:

1. Про зміну рахунків , а саме: податку на доходи фізичних осіб та фіксованого податку на доходи фізичних осіб. Нові рахунки починають діяти з 06.02.12р. (довідки за т. 3-40-47)
2. За новою формою, затвердженою наказом МФ України від 25.11.11. «1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість «який набув чинності з10 січня 2012р., податкова звітність з ПДВ подаватиметься з 1.02.12р. (детальна інформація розміщена сайті ДПС (_sta.gov.ua) у розділі «Загальнодержавні податки»)
3. До уваги фізосіб-єдинників: відповідно пп.291,5,1, п.297,1 ПК України, фізособи, діяльність яких пов’язана з роздрібним продажем пива та столових вин, можуть бути платниками єдиного податку та не сплачувати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Сектор масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.