Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

В ДПІ у Богодухівському районі 60% платників - «спрощенців» подали заяви на застосування спрощеної системи оподаткування

 

З набранням чинності з 1січня 2012 року Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" №4014-VI фахівцями ДПІ у Богодухівському районі проведено семінари, зустрічі, інформування через ЗМІ, «гарячі» лінії, систематично надаються консультації для юридичних та фізичних осіб - підприємців, які 2012 році будуть працювати на спрощеній системі оподаткування, що дає позитивний результат, так вже 60% платників - «спрощенців» подали заяви на застосування спрощеної системи оподаткування.

 

Під час проведення семінарів суб’єктів господарювання знайомимо з процедурою прийому заяв, критеріями перебування на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, ставками оподаткування, порядком надання податкової звітності, порядком ведення обліку доходів та витрат, особливостями нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків та зборів платниками єдиного податку тощо. Та наголошуємо, що податкова служба подовжила чинний на сьогодні мораторій на фактичні перевірки малого бізнесу у зв'язку із необхідністю адаптації підприємців до нововведень в законодавстві.

 

 

Податківці Богодухівщини зацікавлені у створенні максимально сприятливих умов для переходу підприємців на нові правила роботи. Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, виданого за новими правилами, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року, але треба буде подати відповідну заяву щодо вибору спрощеної системи до податкової не пізніше 25 січня 2012 року.

 

Більше інформації можна знайти на офіційних сайтах ДПС України та ДПА у Харківській області за адресами  _www.sta.gov.ua та  _www.dpa.kharkov.ua .

 

На даний час режим роботи ДПІ у Богодухівському району подовжено з 8год до 20 год. в робочі дні, а в суботу - до 16 год.

 

 

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.