Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Засобами телекомунікаційного зв’язку звітує 97 % СГД ДПІ у Богодухівському районі, від загальної кількості платників ПДВ

 Засобами телекомунікаційного зв’язку звітує 97 % СГД ДПІ у Богодухівському районі, від загальної кількості платників ПДВ

 

В ДПІ у Богодухівському районі пройшла зустріч з представниками ЗМІ за участі заступника начальника Олександра Миколайовича Іванцова. В ході зустрічі він зазначив, що в рамках програми модернізації податкової служби України запроваджена електронна система подання звітності. Ця система значно економить робочий час як бухгалтера, так і податкового інспектора, оскільки дозволяє миттєво відправити електронну звітність, ідентифікувати власника документа, захистити електронний документ від підробки, забезпечити захист звітної інформації. При поданні податкової звітності через мережу Інтернет звітний документ у паперовому вигляді подавати не потрібно.

Також з прийняттям Податкового кодексу України потрібно враховувати нові норми Податкового кодексу щодо подачі податкової звітності великими та середніми підприємствами обов’язково в електронній формі. А також запровадження Єдиного реєстру податкових накладних, в який платники ПДВ повинні реєструвати податкові накладні з 1 січня 2012 року в яких сума ПДВ становить більше 10 тис. грн.

Слід зазначити, що з початку року кількість платників, які подають звітність через централізовану систему приймання звітності ДПС України засобами телекомунікаційного зв’язку по ДПІ у Богодухівському районі становить 97 % від загальної кількості платників ПДВ.

З метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, ДПА України запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів через мережу Інтернет щодо подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. На даний час даним сервісом скористувалося 6 платників, які перебувають на обліку в нашій інспекції.

Для заохочення платників податків щодо переходу до електронної форми звітування, фахівцями інспекції проводяться роз’яснювальна робота, семінари, «гарячі лінії», тематичні зустрічі тощо…

Поряд з цим залишається проблема в платників податків які користуються поштовими скриньками зареєстрованими на російських серверах.
Таким платникам ДПІ у Богодухівському районі при надсиланні електронної податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку пропонує користуватись послугами українських поштових серверів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.