Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі повідомляє про проведення конкурсу

З метою формування єдиного реєстру торговельних організацій, яким надається право на зберігання і реалізацію безхазяйного майна, що переходить у власність держави на 2012р., 22.11.2011року о 15год, у приміщенні ДПІ у Богодухівському районі відбудеться проведення конкурсу із включенням підприємств і організацій до Єдиного реєстру торговельних організацій. Для участі в конкурсі претендент до 21.11.2011року подає до конкурсної комісії конкурсну пропозицію і документи:
копію довідки про державну реєстрацію; копію установчих документів; довідку з органу ДПС, в якому зареєстроване підприємство, про постановку на облік як платника податків;
копію свідотства платника податку на додану вартість; копії ліцензій на право здійснення окремих видів господарcкої діяльності, ліцензування яких передбачено законодавчими актами України; довідку про складські приміщення або договір оренди складських приміщень; довідки з установ банків про відкриті рахунки; документи, які підтверджують можливість проведення аукціонів або членство у складі товарних бірж; фінансова звітність за останній звітний період, що передує даті подачі документів.

Конкурсна пропозиція, повинна подаватися в запечатоному конверті і містити граничний розмір комісійної винагороди у відсотках, до сум коштів, отриманих від реалізації майна. Довідку про кількість працівників на підприємстві.

Юридична адреса подання документів: Харківська область, м. Богодухів, вул. Міліцейська, 2а, індекс 62103, ДПІ у Богодухівському районі, тел.3-20-54.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.