Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківціями Богодухівщини забезпечено 50134,3 тис. грн до бюджету

На прес-конференції за участі в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної було підведено підсумки роботи за І півріччя 2011р.

Попри труднощі, спричинені несприятливою економічною ситуацією, податківцям ДПІ у Богодухівському районі вдається виконувати планові завдання з надходжень до бюджетів усіх рівнів. За січень – червень 2011 року до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 50134,3 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 12496,7 тис. грн. До місцевого бюджету мобілізовано 15769.6 тис. грн.

Рівень добровільної сплати по інспекції складає 95,1%. Зазначених результатів вдалося досягнути завдяки прозорому, на партнерських засадах спілкуванню з підприємствами, яке стимулює бізнес до економічного зростання. Це є наслідком запровадження нової стратегії взаємин з платниками податків та оптимізації роботи податкової служби в рамках подальшої інтеграції України до Європейського співтовариства.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.