Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківці Богодухівщини провели спільний семінар з представниками Харківської філії ДП «Інформаційно-видавничого центру ДПА» щодо останніх змін у податковому законодавстві

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся семінар, в ході якого розглянуто тему: “Актуальні питання оподаткування ПДВ, податку на прибуток в світлі норм Податкового кодексу. Порядок розгляду звернень громадян в органах ДПС.” У семінарі прийняли участь керівництво, фахівці ДПІ, представники філії ДП «Інформаційно – видавничог центру ДПА України» у Харківській області, журналу «Все про бухгалтерський облік». Семінар зібрав чисельну аудиторію платників податків, громадських організацій.

Фахівці детально висвітили питання, які є проблемними в практичній роботі як податківців, так і суб’єктів господарювання. Передусім це стосується особливостей адміністрування ПДВ, податку на прибуток в умовах дії Податкового кодексу України; порядку складання декларацій.

Також під час семінару було розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України) зареєстрований за №8217 та направлений на підпис Президенту. Законодавчим актом врегульовуються проблемні питання, які виникли під час застосування положень Податкового кодексу.

Наприкінці семінару податківці запропонували бухгалтерам та керівникам підприємств здійснити передплату на журнал «Вісник податкової служби України» та газету «Податковий вісник». Журнал містить законодавчі та нормативні акти, офіційну ексклюзивну інформацію, матеріали з оподаткування та бухгалтерського обліку, консультації та коментарі фахівців ДПА України.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.В.о.начальника
ДПІ у Богодухівському районі Н.В.Салигіна

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.