Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

З основними аспектами Податкового кодексу знайомимо платників

Для більш широкого залучення платників податків до процесів оподаткування та підвищення рівня обізнаності платників щодо змін і застосування податкового законодавства в ДПІ у Богодухівському районі відбувся семінар для платників податків.

Сьогодення вимагає від податківців максимальної обізнаності з нормами діючого законодавства та вміння правильно їх застосовувати. Семінар, як метод більш глибокого спілкування, завжди буде невід’ємною частиною роботи податкових органів. На семінарі, який відбувся за участю першого заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталі Тимошенко, директору ХФ ІВЦ ДПА України Надії Ланової, незалежного аудитору Ірини Доброскок, завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Лариси Юрченко з суб’єктами господарювання, представниками громадських організацій, ЗМІ.

Розпочинаючи семінар Наталя Тимошенко зазначила, що впровадження Податкового кодексу є необхідним кроком в процесі реформування податкової системи України. Податковий кодекс спрощує адміністрування податків та усуне недоліки окремих норм податкового законодавства, та поінформувала присутніх про результати роботи ДПІ у Богодухівському районі за січень-лютий 2011р. За січень – лютий 2011 року до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 15754,6 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 6946,2 тис. грн., темпи росту – 178,9 відст. Рівень добровільної сплати склав - 98,0 відст. До Державного бюджету мобілізовано 11156,8 тис.грн., проти минулого року надходження збільшились на 5911,2 тис.грн., темпи росту склали 212,7 відст. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 11078,2 тис.грн., завдання виконано на 100,0 відст., темпи росту склали 212,9 відст За січень – лютий 2011 року ДПІ у Богодухівському районі до місцевого бюджету за показниками затвердженими місцевими радами мобілізовано 4597,9 тис. грн., що становить 135,5 відст. доведеного завдання, понад завдання надійшло 1204,5 тис. грн.

В своєму виступі перед платниками податків Ірина Доброскок докладно висвітила основні аспекти податку на прибуток та в зміни податкового законодавства в зв’язку з прийняттям Податкового кодексу – податкової Конституції Укаїни.

Лариса Юрченко наголосила, що в Громадській приймальні діє консультаційний пункт з подовженим робочим часом, де можна всім бажаючим отримати консультацію. На офіційному веб-сайті ДПА України створено спеціальний банер та розділ «Податковий кодекс» Також висвітлила питання порядку розгляду звернень громадян в органах ДПС, та наголосила, що в час змін у податковому законодавстві журнал «Вісник податкової служби України» є Єдиним офіційним виданням ДПА України, та містить ексклюзивну інформацію.
Серед присутніх була розповсюджена власна друкована продукція.
Наприкінці семінару Наталя Тимошенко подякувала присутнім за плідне спілкування та зазначила, що такі зустрічі сприяють налагодженню партнерських відносин та підвищують рівень довіри до влади.

З основними аспектами Податкового кодексу знайомимо платників

З основними аспектами Податкового кодексу знайомимо платників


Сектор масово-роз’яснювальної роботи громадян ДПІ у Богодухівському районі.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.