Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Шановні суб’єкти господарської діяльності, приватні підприємці!

ДПІ у Богодухівському районі інформує:
19.03.11р., 20.03.11р., 21.03.11р.
подовжено строк приймання податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб (але 19.03.2011р. буде відключена подача електроенергії до ДПІ). Режим роботи ДПІ, у вказані дні, на час прийомки звітності з 07-30год. по 21.00год.


Також нагадуємо:

Згідно пп.«д», п.176.2, ст.176 Податкового кодексу всі суб’єкти повинні подати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. Дана декларація подається на протязі 20 календарних днів, що настає після звітного місяця, та незалежно від того виплачує чи ні доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду. Прохання до СГД всіх форм власності та приватних підприємців - фізичних осіб, хто не подав дану декларацію за січень 2011р. подати у вказані терміни.

Сектор массово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.