Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідаємо на «гарячі» запитання (ДПІ у Богодухівському районі)

Відповідаємо на «гарячі» запитання (ДПІ у Богодухівському районі)


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Конституційне право громадян на звернення в органах ДПС.» з зав. сектором масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян у Богодухівському районі Юрченко Л.П.

Скажіть, якщо громадянин хоче звернутися до органі ДПС в письмовому вигляді, але з певних причин не хоче вказувати своє прізвище, чи буде таке звернення розглянуте?
Згідно ст..8 Закону України «Про Звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство визначається анонімним і розгляду не підлягає.

Скажіть, чи здійснюється оплата при розгляді звернень від громадян?
Згідно ст. 21 Закону України «Про звернення громадян» органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об‘єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.

В який термін звернення підлягають розгляду?
Питання, порушені у зверненні громадян, розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх реєстрації в органі державної податкової служби, ураховуючи вихідні, святкові та неробочі дні.

Звернення, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Якщо у місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, то керівник органу державної податкової служби, його заступники поновлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. За обґрунтованою письмовою вимогою громадянина термін розгляду звернення може бути скорочено від встановленого терміну.

При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

Чи можна звернення викласти російською мовою?
Згідно зі статтею 6 Закону України “Про звернення громадян” громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін.

Рішення щодо звернень громадян та відповіді на них оформляються відповідно до вимог законодавства про мови. Такі рішення та відповіді можуть бути викладені в перекладі мовою спілкування заявника.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.