Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідаємо на «гарячі» запитання (ДПІ у Богодухівському районі)

Відповідаємо на «гарячі» запитання (ДПІ у Богодухівському районі)


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Особливості застосування норм Податкового кодексу.» з заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцовим О.І.

Чи має право платник ПДВ на податковий кредит при придбанні таварів (послуг) у ФОП – платників єдиного податку формувати податковий кредит?

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку з 01.01.2011року не можуть бути платниками ПДВ, і при здійсненні ними операцій з поставки товарів то послуг, місце надання яких розташоване на митній території України, ПДВ не нараховується та податкова накладна не виписується. При придбанні товарів та послуг платником ПДВ в осіб, не зареєстрованих як платники ПДВ, такий платник не має підстав для формування податковрго кредиту.

Як визначити останній податковий період, якща реєстрація платника ПДВ анулюється не в останній день календарного місяця?

При анулюванні реєстрації особи як платника ПДВ останнім звітним періодом (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днемпопереднього податкового періоду. Та закінчується днем анулювання.

Які платники ПДВ мають право обрати квартальний період звітності?

Право обрати квартальний період звітності з ПДВ мають: платники, які мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, передбачене підпунктом «б» пункту 154.6 Податкового кодексу; юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування зі ставкою єдиного податку 6%.

Яка основна ставка податоку на прибуток підприємств?

Відповідно норм Податкового кодексу ставки податку на прибуток будуть застосовутись:
з 1 квітня 2011 року по 31 грудня 2011 року включно - 23 відсотки;
з 1 січня 2012 року по 31 грудня 2012 року включно - 21 відсоток;
з 1 січня 2013 року по 31 грудня 2013 року включно - 19 відсотків;
з 1 січня 2014 року - 16 відсотків. (п.10 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу )

Чи не втратить підприємець право на провадження підприємницької діяльності зі сплатою фіксованого податку з набранням чинності Податкового кодексу.

У Податковому кодексі України відсутні норми щодо втрати чинності розділом ІV ДКМ України від 26.12.92р. №13-92 «Про прибутковий податок з громадян» у частині справляння фіксованого податку. Тобто підприємці не втрачають права на провадження підприємницької діяльності зі сплатою фіксованого податку.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.