Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Запрошуємо громадян до декларування доходів отриманих за 2010 рік

Процес декларування доходів громадян – один із найважливіших напрямів податкової політики. Визначальною ідеологією декларування повинна стати спрямованість податківців на налагодження партнерських відносин з платниками, добровільність сплати ними податків та створення відповідних умов, що гарантують якісне обслуговування громадян.

У 2011 році декларування доходів фізичних осіб здійснюватиметься відповідно до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб”, згідно з положенням якого платники податків у визначених випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію, або мають право подати таку декларацію для отримання податкового кредиту.

Необхідність подання у 2011 році декларації платника податків з доходів фізичних осіб виникає у разі отримання ним протягом звітного 2010 року окремих доходів (прибутків), з яких при нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, у разі отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом, або у разі отримання іноземних доходів.

Податкові органи на місцях безкоштовно забезпечують платників податків бланками декларації, Переліку сум витрат та Розрахунку. Відповідно до Закону платник податків може звернутися протягом січня – квітня 2011 року до податкового органу для отримання безкоштовних послуг із заповнення декларації.

Для повного та своєчасного проведення розрахунків сум, що підлягають поверненню із бюджету, у тому числі внаслідок застосування права на податковий кредит, а також надання права на податковий кредит, надання податковими органами послуг із заповнення ним декларації, платникам податків рекомендовано додавати до декларації копії документів, що підтверджують витрати, які включаються до податкового кредиту, довідки від працедавця про суми нарахованого протягом 2010 року у вигляді заробітної плати доходу та суми утриманого та перерахованого з цього доходу податку, заяву щодо заліку сум податку, що підлягає поверненню за наслідками податкового кредиту у рахунок погашення інших податкових зобов’язань. Це дозволить прискорити опрацювання декларації та здійснити повернення коштів.

Шановні громадяни! Якщо у вас виникають будь-які питання щодо подання декларацій, звертайтеся безпосередньо у податкову інспекцію за місцем проживання, у підрозділи оподаткування фізичних осіб або масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян, і ви обов’язково отримаєте кваліфіковану консультацію.
Телефони для довідок : 3-33-01, 3-33-17.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.