Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Гаряча лінія у ДПІ у Богодухівському районі

Гаряча лінія у ДПІ у Богодухівському районі


У ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Конституційне право громадян на звернення. Дотримання вимог трудового при виплаті заробітної плати» з першим заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Тимошенко Наталією Вікторівною.

В яких випадках забороняється відмовляти в прийнятті звернення?
Забороняється відмовляти в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, незнання мови звернення.

Дайте роз’яснення, які вимоги до оформлення звернень громадян при поданні до органів ДПС?
Згідно ст.. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім‘я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви, скарги. Звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу. Також звернення може бути подано як окремою особою так і групою осіб. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати.

Скажіть чи допускаються розголошення відомостей які надані у зверненні?
Не допускається розголошення одержаних із звернень відомостей про особисте життя громадян без їх згоди чи відомостей, що становить державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, та іншої інформації, якщо це ущемлює права і законні інтереси громадян. Не допускаються з‘ясування даних про особу громадянина, які не стосуються звернення.

Яка адміністративна відповідальність передбачена за порушення законодавства про працю?
Кодексом України пр адміністративні правопорушення передбачені підстави для притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про працю. Основною нормою є частина перша статті 41 КУпАП, якою встановлені адміністративні санкції за порушення посадовими особами підприємств. Встановлених термінів виплати заробітної плати а також за порушення інших вимог законодавства про працю. Ця законодавча норма за зазначені правопорушення передбачає відповідальність у формі адміністративного штрафу у розмірі від 15 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Яка робота проводиться податковою службою щодо легалізації заробітної плати?
Важливим завданням податкової служби є проведення роз’яснювальної роботи питань легалізації заробітної плати. ДПІ у Богодухівському районі постійно піднімається питання при проведенні семінарів, індивідуальних бесід з платниками податків, розміщуються статті в ЗМІ.

Які міри впливу можна застосувати на роботодавця у разі відмови офіційного працевлаштування на роботу?
Якщо роботодавець відмовився офіційно Вас оформлювати або порушують Ваші права при отриманні заробітної плати, звертайтеся за телефоном 3-33-17 або 3-33-01 чи письмово на адресу ДПІ у Богодухівському районі.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.