Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Проводимо Кампанію декларування

Проводимо Кампанію декларування


Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, з року в рік оподаткування доходів громадян набуває деталі більшої значущості. На сьогодні в основу стратегії роботи ДПІ у Богодухівському районі покладено якісну систему зміцнення партнерських відносин з платниками податків, у тому числі, що мають право на податковий кредит. Тож організація і проведення кампанії декларування один із показників, за яким оцінюється ефективність роботи та імідж податкової служби. Щоб виконання конституційного обов’язку з сплати податків не перетворилось на формальність, фахівці ДПІ у Богодухівському районі з метою залучення громадян до кампанії декларування доходів тісно співпрацює з Харківською Дирекцією Центру поштового зв’язку №3. Так сектором масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян виготовлено 5200 екземплярів друкованої продукції, та розповсюджено серед громадян, передплатників періодичних видань. Сподіваємося, що доведена інформація матиме позитивний резонанс, а статистика підтверджує, що з року в рік як рівень надходжень так і рівень податкової культури громадян і далі буде рости.Сектор масово-роз’яснювальної роботи громадян ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.