Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Залучення до кампанії декларування майбутніх платників податків

Залучення до кампанії декларування майбутніх платників податків


З метою формування високої податкової культури у майбутніх платників податків та виховання сумлінних платників, представниками Богодухівської державної податкової інспекції проводяться систематично зустрічі з учнями різних учбових закладів.

Нешодавно пройшла зустріч з студентами 4 курсу Богодухівського медичного коледжу з завідувачем сектору масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Юрченко Ларисою та головним державним ревізором-інспектором Хромєєвою Антоніною. Тема зустрічі – «Декларування доходів громадян отриманих у 2010 році».

Лариса Петрівна розповіла майбутнім працівникам медичної сфери про важливість і необхідність сплати податків та значимість Державної податкової служби України. Також до відома студентів була доведена інформація про необхідність декларування доходів громадян отриманих у минулому році. Частина студентів даного навчального закладу навчається за контрактною основою, то був зроблений акцент на отримання податкового кредиту. Представники податкової служби надали детальне роз’яснення студентам про можливість відшкодування частини коштів на їхнє навчання батькам, при умові декларування доходів отриманих у минулому році.

Антоніна Хромєєва детально розповіла як правильно заповнювати декларацію про доходи з громадян та які необхідно представити документи в податкову інспекцію для отримання податкового кредиту. Серед студентів і працівників коледжу була розповсюджена власна друкована продукція з інформацією щодо кампанії декларування доходів громадян отриманих у 2010р.

Лекція набула вигляду конструктивного діалогу з майбутніми платниками податків.

Спілкування з молодим поколінням забезпечує не тільки підвищення рівня політичної обізнаності майбутніх платників податків, але й формує у них почуття приналежності до побудови сильної української нації.


Сектор масово – роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.