Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Забезпечуємо надходження коштів до бюджету

Головні пріоритети податківців Богодухівщини – безумовне виконання завдань із наповнення бюджетів всіх рівнів, налагодження партнерських стосунків з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, відкритість та прозорість діяльності податківців, боротьба з мінімізаторами, легалізація найманої праці, зазначив начальник ДПІ у Богодухівському районі Ігор Каріх під час проведення брифінгу, що пройшов днями з представниками місцевих ЗМІ. Тема заходу «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за січень 2011р. Кампанія декларування 2011р.»

Розпочавши брифінг, Ігор Володимирович наголосив, що за січень 2011 року до Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі зібрано 4737,4тис.грн, проти відповідного періоду минулого року збільшено збір на 843,1 тис.грн., темпи росту 121,7%. Рівень добровільної сплати склав 72,2 %.

До Державного бюджету за січень 2011 року мобілізовано 2863,3 тис.грн. В порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 669,1 тис.грн., темпи росту – 130,5%.

За січень 2011 року по податку на додану вартість надходження склали – 627,5 тис.грн., що становить 102,9 % від доведеного завдання (610,0 тис. грн.), темпи росту - 103,5%.

За січень 2010 року по податку на прибуток мобілізовано суму 111,0 тис. грн., завдання виконалося на 100,0 %. В порівнянні з січнем 2010 роком надходження від податку на прибуток збільшилися на 16,1 тис. грн., темпи росту становлять 117,0 %

До загального фонду Державного бюджету за січень 2011 року зібрано 2851,6 тис.грн. Проти минулого року надходження збільшились на 665,5 тис.грн., темпи росту 130,4%.

До Місцевого бюджету за 2011р. мобілізовано 1874,1 тис.грн., понад завдання надійшло – 146,1 тис.грн. і становить 108,5% розрахункової бази (1727,9 тис.грн.), проти січня 2010 року надходження збільшилися на 169,4 тис.грн., темпи росту склали 109,9 %.

Також ДПІ у Богодухівському районі виконано показники затверджені місцевими радами за січень 2011 року і виконання становить 118,7 %.

Начальник ДПІ у Богодухівському районі докладно проінформував присутніх про хід та особливості Каманії декларування 2011р. і підкреслив, що Податковим кодексом України починаючи з 2011 року продовжено термін декларування доходів фізичних осіб до 1 травня. Процес декларування доходів громадян – один із найважливіших напрямів податкової політики. Визначальною ідеологією декларування повинна стати спрямованість податківців на налагодження партнерських відносин з платниками, добровільність сплати ними податків та створення відповідних умов, що гарантують якісне обслуговування громадян. Річна декларація про майновий стан і доходи відповідно до п. 18.1 Закону № 889 подається платником податку, який:
- зобов’язаний її подавати згідно з нормами зазначеного Закону або інших законів;
- має право її подати для отримання податкового кредиту (далі – ПК) та повернення ПДФО.

Та наголосив, що подання декларації - це не лише конституційний обов'язок, регламентований Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб" №889, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевого бюджету нашого району, соціально-економічний розвиток регіону та добробут громадян. Отримати інформацію можна за телефонами 057-3-33-01, 057-3-33-17, або на сайті ДПА у Харківській області http://www.dpa.kharkov.ua/

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районіДПІ Інформує! До уваги СГД всіх форм власності та приватних підприємців - фізичних осіб!
Згідно пп.«д», п.176.2, ст.176 Податкового кодексу всі вишщеперераховані суб’єкти повинні подати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичниз осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. Дана декларація подається на протязі 20 календарних днів, що настає після звітного місяця, та незалежно від того виплачує чи ні доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.