Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідаємо на «гарячі» запитання

Відповідаємо на «гарячі» запитання


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування доходів фізичних осіб» з начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Богодухівському районі Чорненьким А.В.

В якому разі громадянин звільняється від обов’язкового подання річної податкової декларації?
Громадянин звільняється від обов’язку подання декларації у таких випадках:
якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів, зобов’язаних подавати звітність з цього податку в установленому порядку;
незалежно від видів та сум отриманих доходів платниками податку, які:
є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб та/або держави станом на кінець звітного податкового року; перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації;
перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;
перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року; в інших випадках, визначених Законом про ПДФО.

Я підприємець працюю за спрощеною системою, чи можу я стати платником ПДВ?
Відповідно до п.8 р.ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України з 1.01.2011р. платник Єдиного податку не є платниками ПДВ.

Відповідно з якими законодавчими актами здійснюється порядок надання громадянами декларації про майновий стан і доходи ?
Відповідно до норм Закону України №889 від 22.05.89р. «Про податок з доходів фізичних осіб» здійснюється порядок надання громадянами декларації про майновий стан і доходи (податкову декларацію), але відповідно норм Податкового кодексу строк подачі триватиме до 1 травня 2011р.

Який прожитковий мінімум встановлено на 2011р.?
Ст. 21 Закону України Про Держбюджет встановлено у 2011р. прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01.01.11р.-941грн., з 01.04.11р.- 960грн., з 01.10.11р.- 985грн., з 01.12.11р.- 104грн.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.