Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Тісна співпраця з органами самоврядування – вагомі надходження!

Тісна співпраця з органами самоврядування – вагомі надходження!


Сьогодення вимагає від податківців та платників податків максимальної обізнаності з нормами діючого законодавства та вміння правильно їх застосовувати. Однією з форм забезпечення платників податків інформацією є проведення семінарів. Семінар, як метод більш глибокого спілкування податківців з платниками податків завжди буде невід’ємною частиною роботи податкових органів. На семінарі, який відбувся за участю першого заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталі Тимошенко і провідних фахівців податкової інспекції були запрошені голови та секретарі Богодухівської міської ради, селищних та сільських рад.

Розпочинаючи семінар Наталя Тимошенко зазначила, що впровадження Податкового кодексу є необхідним кроком в процесі реформування. І наголосила, що найбільше повноважень щодо місцевих податків сконцентровано в руках міської, селищних, сільських рад.

В ході семінару з присутніми були обговорені норми Податкового кодексу щодо оподаткування доходів фізичних осіб, переваг надання податкової звітності в електронному вигляді, безхазяйного майна. Особлива увага була приділена Кампанії декларування, основною особливістю якої є, те що Податковим кодексом України починаючи з 2011 року продовжено термін декларування доходів фізичних осіб до 1 травня. У 2011 році платники податку, як ті, що зобов’язані подавати Декларацію, так і ті, що мають право подати її добровільно (в т.ч. з метою одержання податкового кредиту) подають її до 1 травня. Прийом декларацій фахівцями податкової здійснюється у робочі та вихідні дні з подовженим графіком роботи і працює виїзний консультаційний пункт. Фахівці будуть здійснювати прийом декларацій в селищних, сільських радах та на підприємствах. Бланк декларації та консультації щодо її заповнення громадяни можуть безкоштовно отримати у ДПІ у Богодухівському районі та отримати довідки за телефонами 057-3-33-01, 057-3-33-17, або на сайті ДПА у Харківській області http://www.dpa.kharkov.ua/

В кінці заходу Наталя Тимошенко зазначила, що однією з найважливіших передумов наповнення місцевого та державного бюджету є виконання завдань поставлених Урядом. Пошук нових форм і методів роботи, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування сприяють зростанню надходжень як до державного так і місцевого бюджетів, а порозуміння між тими, хто стягує податки, і тими, хто їх чесно сплачує, - важлива передумова нашої ефективної діяльності, наших спільних з платниками завдань: забезпечувати надходження до бюджету та покращити рівень життя населення.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи громадян ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.