Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Гарячі» запитання щодо Кампанії декларування

У ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Кампанія декларування 2011р Порядок подання розрахунків земельного податку та орендної плати.» з першим заступником начальника Наталею Тимошенко.

Який режим роботи податківців на час Кампанії декларування ?
Прийом декларацій фахівцями податкової здійснюється у робочі та вихідні дні з подовженим графіком роботи ( робочі дні до 20 год., у вихідні до 17 год.) і працює виїзний консультаційний пункт. Фахівці будуть здійснювати прийом декларацій в селищних, сільських радах та на підприємствах. До проведення Кампанії залучені волонтери, пенсіонери-податківці. Бланк декларації та консультації щодо її заповнення громадяни можуть безкоштовно отримати у ДПІ у Богодухівському районі та отримати довідки за телефонами 057-3-33-01, 057-3-33-17, або на сайті ДПА у Харківській області http://www.dpa.kharkov.ua/

Що означає добровільна подача декларації?
Подати Декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податковий кредит.
Крім того, з метою повернення зайво сплаченої суми податку Декларацію мають право подати:
- фізичні особи, які сплатили ПДФО за договором відчуження об’єкта рухомого чи нерухомого майна, але договір не було засвідчено нотаріально й угода не відбулася (у такому разі до Декларації додаються підтверджувальні документи про фактичну сплату ПДВО);
- звільнені з роботи працівники, у яких при проведенні остаточного розрахунку при звільненні виникла переплата ПДФО (до Декларації додається довідка про результати перерахунку).

Який строк подачі декларації ?
Відповідно Податкового кодексу України, який вступив в силу з 01.01.11р. починаючи з 2011 року термін декларування доходів фізичних осіб розпочався 1січня та триватиме до 1 травня 2011р. Слід зазначити, що деклараційна компанія цього року буде провадитися відповідно до норм Закону №889 та не матиме значних відмінностей від минулорічної.

В зв’язку з дією Податкового кодексу чи змінилася форма Декларації для декларування доходів за 2010 рік ?
Форма Декларації для декларування доходів за 2010 рік у 2011 році залишається „старою”, тобто платники подають Декларацію згідно з додатком № 1 до Інструкції № 12. Про це зазначено в листі Мінфіну України від 12.12.07 р. № 31-20040-04-18/27150. Бланк Декларації платник податку може безкоштовно отримати в органі ДПС (п. 5.5 Закону № 889).

Чи можна отримати консультацію в органах ДПС, щодо заповнення декларації?
Працівники органів ДПС зобов’язані надавати консультацію щодо її заповнення всім громадянам яка подається до органу ДПС за місцем проживання платника податку (за реєстрацією в паспорті).

Яка відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи?
Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, визначена статтею 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення в редакції від 07.12.1984 р. (зі змінами та доповненнями), та тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.