Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Плідна робота - вагомі досягнення!

Однією з найважливіших передумов наповнення місцевого та державного бюджету є виконання завдань поставлених Урядом. Пошук нових форм і методів податкового менеджменту, встановлення партнерських відносин з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування сприяють зростанню надходжень як до державного так і місцевого бюджетів, зазначив начальник ДПІ у Богодухівському районі Ігор Каріх під час проведення брифінгу, що пройшов днями з представниками місцевих ЗМІ. Тема заходу «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за 2010р. Кампанія декларування 2011р.»

Розпочавши брифінг, Ігор Володимирович наголосив, що порозуміння між тими, хто стягує податки, і тими, хто їх чесно сплачує, - важлива передумова нашої ефективної діяльності, наших спільних з платниками завдань: забезпечувати надходження до бюджету, сприяти розвитку економіки держави та покращити рівень життя населення.

За січень – грудень 2010 року до Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі зібрано 89168,0 тис.грн., що становить 122,3%. доведеного завдання (72936,7 тис.грн), проти відповідного періоду минулого року збільшено збір на 34223,8 тис.грн., темпи росту 162,3%. Рівень добровільної сплати склав 92,8 %.

До Державного бюджету за січень – грудень 2010 року мобілізовано 60882,1 тис.грн., що становить 129,2 % доведеного завдання. В порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 31130,1 тис.грн., темпи росту – 204,6%.

До загального фонду Державного бюджету за січень – грудень 2010 року зібрано 53626,1 тис.грн., що становить 154,5 % доведеного завдання. Проти минулого року надходження збільшились на 29940,4 тис.грн., темпи росту 226,4%.

До Місцевого бюджету за 2010р. мобілізовано 28285,9 тис.грн., понад завдання надійшло – 2480,5 тис.грн. і становить 109,6% розрахункової бази (25805,4 тис.грн.), проти січня –грудня 2009 року надходження збільшилися на 3098,8 тис.грн., темпи росту склали 112,3 %.

Також ДПІ у Богодухівському районі виконано показники затверджені місцевими радами за січень – грудень 2010 року і виконання становить 101,6 %.

Начальник ДПІ у Богодухівському районі підкреслив, що на даний час проходить Кампанія декларування доходів фізичних осіб за наслідками 2010р., що пов‘язано з виконанням платниками податку вимог Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб” №889, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію, або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету. Та докладно проінформував присутніх про хід та особливості Каманії 2011р. Він наголосив, що Податковим кодексом України починаючи з 2011 року продовжено термін декларування доходів фізичних осіб до 1 травня. Прийом декларацій фахівцями податкової здійснюється у робочі та вихідні дні з подовженим графіком роботи і працює виїзний консультаційний пункт. Фахівці будуть здійснювати прийом декларацій в селищних, сільських радах та на підприємствах. До проведення Кампанії залучені волонтери, пенсіонери-податківці. Бланк декларації та консультації щодо її заповнення громадяни можуть безкоштовно отримати у ДПІ у Богодухівському районі та отримати довідки за телефонами 057-3-33-01, 057-3-33-17, або на сайті ДПА у Харківській області http://www.dpa.kharkov.ua/ Ігор Каріх підкреслив, що користуючись нагодою запрошує всіх громадян прийняти участь у Кампанії 2011р., та подякував ЗМІ за плідну співпрацю.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.